25 Ekim 2010 Pazartesi

Schwarzkopf'dan Igora Royal Saç Boyası

İgora Royal Saç Boyası Katalogu ve Satın Almak için Tıkla


Renklendirme uzmanları tarafından renklendirme uzmanları için yaratılan ilk saç boyasıdır.
Himalaya'nın eteklerinde yetişen mucize ağaç "Moringa Oleifera" ve Kristal Renk Kompleksi ile olağanüstü parlak ve canlı saçlar yaratan Igora Royal, saçlarda dipten uca renk eşitliği, mükemmel beyaz kapatma , çevre kirliliğinden ve UV ışınlarından koruma sağlıyor.
Optimum renk skalası, düşük amonyak oranı ve kozmetik kokusu ile Igora Royal her zaman kuaförlerin tercihi. Işıltı, tutku, uyum ve coşkuyu simgeleyen tonları ise kadınların başını döndürüyor.

                             The Color of Rhapsody- Kızıllar ve Viyoleler

 İçinizdeki coşkuyu yansıtmanın sırrı düşlerinizde saklı. IGORA Royal'in "Rhapsody" renkleri hayal edebileceğiniz tüm çarpıcı ve çoşku dolu tonları içeren zengin seçenekler sunar. Olağanüstü parlaklığı garantileyen uzun süre kalıcı pigment teknolojisi ile parlak kızılları ve yoğun viyole tonları açığa çıkarır.

                               The Color of Harmony- Altınlar ve Kahveler


Doğal görünümden hoşlanıyor ama doğallıkta bile farklılığı yakalamak istiyorsanız Igora Royal'in "Harmony" tonları tam sizin için. Kestane kahvelerin ve altının doğal rahatlığını yaşayın. Bu zengin yemen kahvesi tonlarının sıcaklığında kendinizi şımartın ve uyumun tadını çıkartın.

                                            The Color of Lust-Bakırlar

İGORA SAÇ BOYASI RENK KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ!
"Lust" tutkunun rengi. Gerçek renginizi ifade etmenin sırrı düşlerinizde saklı. Yoğun bakır tonlarla gerçek tutkuyu özgür bırakın. Aradığınız tonları sonbahar yapraklarının rustik tonlarından seçerek tutkulu saçlara merhaba deyin

The Color of Glamour-Sarı

Düşleyin....Güzelliğinizi ışıltılı renklerle tamamlamanın sırrı düşlerinizde saklı. Hollywood sarışınlarının ihtişamını ve ışıltısını IGORA Royal'in "Glamour" tonlarında bulacaksınız. Donuk platinden parlak sarı tonlarına kadar incilerin lüksünü saçlarınızda yaşayın.

Düşlerinizdeki renkleri IGORA Royal'le gerçekleştirin. IGORA Royal'in gelişmiş boya teknolojisi, özel boya ve bakım maddeleri sayesinde saçınızı besler, kalıcı bir bakım ve şaşırtıcı parlaklıkta renkler yaratır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder